Ubezpieczenie wędkarzy i strażników

Warunki ubezpieczenia wędkarzy i strażników w 2020r.

Ubezpieczenie dotyczy wędkarzy, którzy opłacili składkę członkowską na rok 2020 oraz strażników w podczas patrolu.

Ubezpieczenie zawarte z GENERALI TU SA obejmuje nieszczęśliwe wypadki, jakim mogą ulec członkowie PZW zrzeszeni w Okręgu w Poznaniu podczas indywidualnego uprawiania sportu wędkarskiego, uczestniczenia w imprezach, zawodach wędkarskich, w czasie zebrań, odpraw i wykonywania czynności zleconych przez władze PZW. Ubezpieczenie obejmuje również wypadki w drodze do miejsca wędkarskich imprez sportowych i w drodze powrotnej z tych imprez, w drodze do miejsc wykonywania przez strażników wędkarskich i przez członków władz zleconych czynności statutowych PZW oraz w drodze powrotnej z tych miejsc.

Okres ubezpiecznia: 24.02.2020 - 23.02.2021

Telefon kontaktowy w razie zgłoszenia nieszczęśliwego wypadku: 913 913 913