Mapa porozumień na rok 2019 - Okręg PZW w Rzeszowie

• Okręg PZW w Krośnie - porozumienie na wody nizinne

W ramach porozumienia między Okręgami dla członków Okręgu PZW w Rzeszowie zostają udostępnione na zasadzie wzajemności bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat n/w nizinne odcinki rzeki Wisłok i Wisłoka: 1.Rzeka Wisłok – Obwód rybacki nr 2 (od mostu drogowego w m. Bzianka do ujścia rzeki Stobnica). 2.Rzeka Wisłoka – Obwód rybacki nr 2 (od ujścia Jasiołki do ujścia Jodłówki). Aby móc skorzystać z w/w porozumienia wymagane jest opłacenie składki członkowskiej i okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód na rok 2019 w macierzystym Kole PZW Okręg w Rzeszowie. Obowiązuje zezwolenie na amatorski połów ryb wędką wraz z rejestrem połowów i hologramem wydawane przez Okręg PZW uprawniony do rybactwa.