Polski Związek Wędkarski Okręg w Poznaniu
http://www.poznan.pzw.org.pl

Klasyfikacje

Klasy sportowe uzyskane przez Członków Okręgu Poznańskiego PZW za wyniki sportowe w 2018 r.

Klasyfikacje | 2019-01-08 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Klasa sportowa Mistrzowska Międzynarodowa do końca roku 2019

Lp. Imię i nazwisko Podstawa nadania klasy
1 Daria Walendowska 2 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Juniorów w klasyfikacji drużynowej
2 Bartosz Stawiński 2 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Juniorów w klasyfikacji drużynowej
3 Piotr Sapigórski 5 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Seniorów w konkurencji odległość muchowa jednorącz
4 Tomasz Kościelniak 6 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Seniorów w konkurencji odległość muchowa jednorącz
5 Maciej Witczak 3 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Juniorów w konkurencji  spinning sprawnościowy

Klasy sportowe zatwierdzone przez Główny Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 9 stycznia 2018 r.


Klasa sportowa Mistrzowska do końca roku 2019

Lp. Imię i nazwisko Podstawa nadania klasy
1 Karol Sapigórski 3 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Polski w klasyfikacji seniorów w pięcio- oraz siedmioboju
2 Dawid Furman 2 miejsce w Morskim Grand Prix Polski w połowach z plaży
3 Krzysztof Sikora 3 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z plaży
4 Jędrzej Paprocki 1 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski juniorów U20

Klasy sportowe zatwierdzone przez Główny Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu ......(nie zatwierdzone).................


Klasa sportowa Pierwsza do końca roku 2019

Lp. Imię i nazwisko Podstawa nadania klasy
1 Szymon Walendowski 6 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Polski w klasyfikacji juniorów w trój- oraz pięcioboju
2 Filip Kamiński 4 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z kutra
3 Piotr Pietrzyk 5 miejsce w Morskim Grand Prix Polski w połowach z plaży
4 Przemysław Zalisz 9 miejsce w Morskim Grand Prix Polski w połowach z plaży
5 Jakub Sikora 10 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z plaży
6 Marcel Sołtysik 4 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z plaży
7 Damian Poniatowski 6 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Polski seniorów
8 Ariel Górny 4 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski seniorów
9 Kamil Pochylski 7 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski młodzieży U25
10 Włodzimierz Kmieć 4 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski weteranów 55+

Klasy sportowe zatwierdzone przez Główny Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu ......(nie zatwierdzone).................


Klasa sportowa Druga do końca roku 2019

Lp. Imię i nazwisko Podstawa nadania klasy
1 Dawid Witczak 7 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Polski w klasyfikacji juniorów w pięcioboju
2 Janusz Ciesielski 13 miejsce w Morskim Grand Prix Polski w połowach z kutra
3 Aleksander Andrejczuk 12 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z plaży
4 Jan Bubień 17 miejsce w Morskim Grand Prix Polski w połowach z plaży
5 Piotr Sobisiak 13 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Polski seniorów
6 Adam Bączkowski 9 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Polski juniorów
7 Jarosław Nowak 16 miejsce w Muchowych Mistrzostwach Polski seniorów
8 Monika Leńczuk 20 miejsce w Spławikowym Grand Prix Polski
9 Maciej Maruszak 19 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski młodzieży U25
10 Bogusław Majewski 13 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski weteranów 55+
11 Marek Sikorski 14 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski weteranów 55+
12 Krzysztof Orłowski 14 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski seniorów
13 Jędrzej Skiba 9 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski juniorów U20
14 Agnieszka Owczarczuk 15 miejsce w Spławikowym Grand Prix Polski

Klasy sportowe zatwierdzone przez Okręgowy Kapitanat Sportowy i Zarząd Okręgu w dniu 14 grudnia 2018 r.  


Klasa sportowa Trzecia do końca roku 2019

Lp. Imię i nazwisko Podstawa nadania klasy
1 Mirosław Nowak 29 miejsce w Morskim Grand Prix Polski w połowach z kutra
2 Izabela Weimann 27 miejsce w Morskim Grand Prix Polski oraz Mistrzostwach Polski w połowach z plaży
3 Jarosław Bryszak 23 miejsce w Gruntowych Mistrzostwach Polski
4 Marcin Mularski 23 miejsce w Spinningowym Grand Prix Polski
5 Mariola Łój 29 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski kobiet
6 Adam Andrzejczak 18 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski juniorów U20

Klasy sportowe zatwierdzone przez Okręgowy Kapitanat Sportowy i Zarząd Okręgu w dniu 14 grudnia 2018 r.  


Wyróżnienia dla kadetów

Lp. Imię i nazwisko Podstawa nadania klasy
1 Filip Kosicki 11 miejsce w Spławikowym Grand Prix Polski kadetów U15
2 Igor Piątek 15 miejsce w Spławikowym Grand Prix Polski kadetów U15
3 Mikołaj Jagodziński 3 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski kadetów U15
4 Filip Ruszczyński 19 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski kadetów U15

Wyróżnienia sportowe zatwierdzone przez Okręgowy Kapitanat Sportowy i Zarząd Okręgu w dniu 14 grudnia 2018 r. Zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego w kategorii kadetów nie przyznaje się klas sportowych.