Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Walne Zgromadzenia Sprawozdawcze Kół - spis

Aktualności | 2018-02-13 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Nazwa Koła
Data Walnego Zgromadzernia Miejsce Walnego Zgromadzenia Przedstawiciel z ramienia ZO PZW Poznań
Koło PZW Nr 001 Delfin w Biedrusku 08.12. godz. 18:00
OSP Chludowo, ul. Tysiąclecia 4
L. Czarnyszewicz
Koło PZW Nr 002 Baszta w Buku 03.12. godz. 10:00
MGOK Buk
Lebiotkowski A.
Koło PZW Nr 004 Olszynka w Czempiniu 14.01. godz. 10:00

R. Waligóra
Koło PZW Nr 005 Dolsk 04.02. godz. 10:00

G. Rochowski
Koło PZW Nr 006 Dopiewo 28.01. godz. 16:00
GOSiR Dopiewo, ul. Polna 1a
P. Wiśniewski
Koło PZW Nr 007 Gałowo 21.01. godz. 10:00

brak obsługi
Koło PZW Nr 009 Garbarz w Gnieźnie 12.01. godz. 17:00

K.Sęk
Koło PZW Nr 010 Kolejarz w Gnieźnie 07.01. godz. 11:00
bar Teleobiadki K. Sęk
Koło PZW Nr 011 Polania w Gnieźnie 29.12. godz. 17:00
bar Teleobiadki
K.Sęk
Koło PZW Nr 012 Trepko w Gnieźnie 18.12. godz. 17:00
sala konf. Trepko, ul. Roosevelta 116, Gniezno
K.Sęk
Koło PZW Nr 013 Granowo 07.01. godz. 11:00
Kubaczyn
A. Lebiotkowski
Koło PZW Nr 014 Grodzisk Wlkp. 21.01. godz. 10:00
GCPŚ Promesa Grodzisk Wlkp.
Z. Baranowski
Koło PZW Nr 015 Iwno 25.02. godz. 10:00
UMiG Kostrzyn
K. Dworczak
Koło PZW Nr 017 Kostrzyn  28.01. godz. 10:00
UMiG Kostrzyn
K. Dworczak
Koło PZW Nr 018 Książ Wlkp. 13.01. godz. 17:00

G. Rochowski
Koło PZW Nr 019 Kórnik 28.01. godz. 10:00

R. Waligóra
Koło PZW Nr 020 Kwilcz 14.01. godz. 10:00
świetlica dk Kula
R. Pawlak
Koło PZW Nr 021 Lubonianka w Luboniu 21.01. godz. 10:30
SM Lubonianka ul. Żabikowska 62 Luboń
J. Piątek
Koło PZW Nr 023 WPPZ w Luboniu 28.12. godz. 17:00
świetlica ROD ul. 3 Maja Luboń
P.Wiśniewski
Koło PZW Nr 024 Lwówek 14.01. godz. 14:00
rest. Lwowianka
Z.Baranowski
Koło PZW Nr 025 Łabiszynek 13.01.

K.Sęk
Koło PZW Nr 026 Manieczki 19.01. godz. 18:00

R. Waligóra
Koło PZW Nr 027 Mosina Miasto 28.01. godz. 10:00

G. Rochowski
Koło PZW Nr 028 Mosina-Hobby w Mosinie 21.01. godz. 10:00

G. Rochowski
Koło PZW Nr 029 przy LZD UP w Murowanej Goślinie 04.02. godz. 10:00
DK ul. Mściszewska
J. Kołodziej
Koło PZW Nr 030 GUĆ Nowe Miasto n/Wartą 18.02. godz. 10:00

R. Waligóra
Koło PZW Nr 031 Nowy Tomyśl 10.12. godz. 13:00
rest. Chmiel i Wiklina
A. Lebiotkowski
Koło PZW Nr 032 Oborniki Miasto 26.01. godz. 18:00
Starostwo Powiatowe w Obornikach
J. Kołodziej
Koło PZW Nr 033 Obrzycko 09.02. godz. 19:00
UMiG rynek 19
R. Pawlak
Koło PZW Nr 034 Opalenica 11.02. godz. 14:00

Z. Baranowski
Koło PZW Nr 035 Ostroróg 21.01. godz. 10:00
UMiG Ostroróg
E. Muszkieta
Koło PZW Nr 036 Orzechowo 07.01. godz. 10:00
świetl. gminna
J. Mosiężny
Koło PZW Nr 038 Pniewy 18.02. godz. 10:00
UMiG w Pniewach

Koło PZW Nr 040 Pobiedziska 07.01. godz. 14:00
DK Pobiedziska ul. Kostrzyńska
brak obsługi
Koło PZW Nr 041 Puszczykowo 30.12. godz. 10:00
Urzad Miasta Puszczykowo ul. Wysoka 1
J.Musiał
Koło PZW Nr 042 Uniwersytet Medyczny w Poznaniu 24.02. godz. 16:00
Collegium Stomatologicum ul. Bukowska 70
J. Musiał
Koło PZW Nr 043 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu 09.02. godz. 17:00
ul. Dożynkowa 9
L. Czarnyszewicz
Koło PZW Nr 045 Tarpan w Poznaniu 03.02. godz. 15:00
Centrum Informatyki Swarzędz ul. Działowa 61
brak obsługi
Koło PZW Nr 046 Budopol w Poznaniu 15.01. godz. 17:30
Biuro ZO
E. Roszak
Koło PZW Nr 048 Centra w Poznaniu 04.02. godz. 10:00
rest. Trojka os. Armii Krajowej 101
W. Krzywda
Koło PZW Nr 051 Troć w Poznaniu 20.01. godz. 9:00
klub Hetman os. Sobieskiego paw 2, Poznan
L.  Czarnyszewicz
Koło PZW Nr 052 Energetyk w Czerwonaku 27.01. godz. 16:00
Klub Sokół Czerwonak
J. Kołodziej
Koło PZW Nr 056 Grunwald w Poznaniu 28.01. godz. 16:00
Biuro ZO Poznań
A. Andrzejewski
Koło PZW Nr 057 HCP w Poznaniu 16.02. godz. 14:15

J. Piatek
Koło PZW Nr 059 Rzemieślnik w Poznaniu 28.02. godz. 18:00
Wlkp. Izba Rzemieślnicza al. Niepodległości 2
J. Piątek
Koło PZW Nr 060 Jeżyce w Poznaniu 04.02. godz. 10:00
Technikum Energet. ul. Dąbrowskiego 163
H. Ławniczak
Koło PZW Nr 062 Karaś w Poznaniu 05.12. godz. 17:00
Biuro ZO
H. Ławniczak
Koło PZW Nr 065 Kolejarz w Poznaniu 11.02. godz. 14:00
budynek Solidarności, ul. Metalowa 7, Poznań
J. Piątek
Koło PZW Nr 067 Lipień w Poznaniu 12.12. godz. 19:00
klub Raszyn
L. Czarnyszewicz
Koło PZW Nr 068 Lotnik w Poznaniu 20.01. godz. 10:00
przedszkole Ikarek ul. Głuszyna 206A P-ń

Koło PZW Nr 070 Łożyska w Poznaniu 17.02. godz. 9:45
rest Wiedeńska, Warszawska 133 P-ń
K. Dworczak
Koło PZW Nr 071 Odlewnik w Poznaniu 09.02. godz. 15:00
Fenex ul. Romana Maya 1

Koło PZW Nr 077 Naramowice w Poznaniu 29.01. godz. 18:00
SP nr 48 ul. Sarmacka 105
E. Muszkieta
Koło PZW Nr 078 Noteć w Poznaniu 28.01. godz. 11:00
hotel Olimpia ul. Taborowa 11
M. Miszczak
Koło PZW Nr 085 Apator Powogaz w Poznaniu 08.12. godz. 14:45
???
- - -
Koło PZW Nr 086 Orlik w Poznaniu 04.02. godz. 10:00
klub Na Pieterku
K. Dworczak
Koło PZW Nr 091 Rataje w Poznaniu 21.01. godz. 10:00
ul. Jagiellońska 26 Klub Wędkarza

Koło PZW Nr 093 Sołacz-Winiary w Poznaniu  28.01. godz. 9:45
SP Nr 73 ul. Drzymały 4/6
H. Ławniczak
Koło PZW Nr 094 Wierzbak w Poznaniu 16.01. godz. 18:00
klub Wierzbak ul. Wojska Polskiego 6/8
E. Muszkieta
Koło PZW Nr 097 Starołęka w Poznaniu 22.01. godz. 17:00
SP nr 63 ul. Starołęcka 63

Koło PZW Nr 100 Śródka w Poznaniu


Koło PZW Nr 101 Śródmieście w Poznaniu 11.01. godz. 17:00
SP nr 40 ul. Garbary 82
E. Roszak
Koło PZW Nr 105 Tramwajarz w Poznaniu 19.01. godz. 16:00
ul. Forteczna 2

Koło PZW Nr 111 Wilda w Poznaniu 04.02. godz. 10:00
Izba Rzemieślnicza ul. Kr. Jadwigi w Poznaniu
J. Piątek
Koło PZW Nr 112 Winogrady w Poznaniu 28.01. godz. 10:00
os. Zwycięstwa 2f
P. Kańduła
Koło PZW Nr 113 Veolia w Poznaniu 07.01. godz. 10:00
ul. Racjonalizatorów 1
L. Czarnyszewicz
Koło PZW Nr 116 Rakoniewice 14.01. godz. 9:30

Z. Baranowski
Koło PZW Nr 117 Rogalin 04.02. godz. 11:00

R. Waligóra
Koło PZW Nr 119 Sieraków 28.01. godz. 10:00
OPS Sieraków
M. Wiśniewski
Koło PZW Nr 120 Skoki 04.02. godz. 10:00
Sala Biblioteki
L. Czarnyszewicz
Koło PZW Nr 121 Stęszew 28.01. godz. 10:00
rest. Tradejka w Stęszewie
P. Wiśniewski
Koło PZW Nr 122 Przynęta w Suchym Lesie 28.01. godz. 10:30
Klub Seniora ul. Poziomkowa 11 Suchy Las
R.  Pawlak
Koło PZW Nr 123 Swarzędz Miasto 11.02. godz. ??
SP nr 4 os. Kościuszkowców Swarzędz

Koło PZW Nr 124 Świerki w Swarzędzu 28.01. godz. 10:00
SP nr 4 os. Kościuszkowców Szwarzędz
K. Sęk
Koło PZW Nr 125 Szamotuły Miasto 04.02. godz. 10:00
ZS nr 3 w Szamotułach
E. Muszkieta
Koło PZW Nr 126 Sum Szamotuły 18.02. godz. 10:00
ZS nr 3 ul. Kołątaja
R. Pawlak
Koło PZW Nr 127 Śrem Miasto 07.01. godz. 10:00
sala widow. Spółdz. Mieszkaniowej ul. Chałapowskiego 5 w Śremie
G.Rochowski
Koło PZW Nr 128 Fala przy JW 4430 w Śremie 13.01. godz. 15:45
klub wojskowy, ul. Kilińskiego 16, Śrem
R. Waligóra
Koło PZW Nr 129 Odlewnik w Śremie 21.01. godz. 10:00
Klub Relax ul. Chłapowskiego 1 Śrem
S. Wilczyński
Koło PZW Nr 130 Środa Wielkopolska 25.02. godz. 10:00

G. Rochowski
Koło PZW Nr 132 Tarnowo Podgórne 21.01. godz. 10:00
GKS ul. 23 Października Tarnowo Pdg.
R. Pawlak
Koło PZW Nr 133 Środowiskowe w Przeźmierowie 28.01. godz. 15:00
Stara Kotłownia
brak obsługi
Koło PZW Nr 134 Wiórek 04.02. godz. 15:00
Świetlica wiejska ul. Podleśna
S. Matuszewski
Koło PZW Nr 135 Września 14.01. godz. 10:00
SP Nr 1
J.Mosiężny
Koło PZW Nr 136 Zaniemyśl 25.02. godz. 10:00

R. Waligóra
Koło PZW Nr 137 Brodnica 20.01. godz. 17:00

G. Rochowski
Koło PZW Nr 141 Wojnówko 14.01. godz. 11:00
klub osiedlowy Zielone Wzgórza ul. Rynek 8
L. Czarnyszewicz
Koło PZW Nr 142 SM Zielone Wzgórza w Murowanej Goślinie 09.02. godz. 18:00
SP Nr 2 ul. Kutrzeby, os. Zielone Wzgórza Murowana Goślina
J. Kołodziej
Koło PZW Nr 144 Juvenia w Poznaniu 27.01. godz. 15:00
klub Seniora os. Sobieskiego Poznań
L. Czarnyszewicz
Koło PZW Nr 148 Orfa w Poznaniu 12.01. godz. 17:00
Biuro ZO Poznań
H. Ławniczak
Koło PZW Nr 149 Kaźmierz 04.02. godz. 15:00
Biblioteka w Kaźmierzu
R. Pawlak
Koło PZW Nr 152 Pamiątkowo 21.01. godz.

brak obsługi
Koło PZW Nr 153 Komorniki

P. Wiśniewski
Koło PZW Nr 157 Metalplast w Obornikach 23.02. godz. 18:00
Starostwo Powiatowe w Obornikach
J. Kołodziej
Koło PZW Nr 158 Zatorze w Swarzędzu  07.01. godz. 10:00
Ośrodek Kultury w Swarzędzu ul. Poznańska 14
brak obsługi
Koło PZW Nr 159 Karaś przy CK w Wielichowie 04.02. godz. 10:00
OSP
A. Lebiotkowski
Koło PZW Nr 164 Rzemiosło w Poznaniu


Koło PZW Nr 168 Chrobry w Poznaniu 04.02. godz. 10:00
klub Korona os. B.Śmiałego 104
brak obsługi
Koło PZW Nr 171 Wydra w Bolewicach 27.01. godz. 18:00
?
Z. Baranowski
Koło PZW Nr 172 Rapa Rostarzewo 21.01. godz. 10:00
Wolsztyn
A. Lebiotkowski
Koło PZW Nr 173 Międzychód 14.01. godz. 14:00
Urzad Gminy Międzychód
R. Pawlak
Koło PZW Nr 174 Borek Wlkp. 04.01. godz. 19:00
GOK w Borku Wlkp.
T. Franek
Koło PZW Nr 175 Miętus w Bobulczynie 28.01.godz. 14:00
WOK ul. Poznańska 59
R. Pawlak
Koło PZW Nr 177 Chemik w Kościanie

W. Kaczor
Koło PZW  Nr 178 Gostyń  14.01. godz. 10:00
SM Gostyń ul. Łokietka
W. Kaczor
Koło PZW Nr 179 Osieczna 14.01. godz. 13:00
Picollo w Osiecznej
T. Franek
Koło PZW Nr 180 Pomet-Karp w Poznaniu


Koło PZW Nr 181 Wschowa 14.01. godz 10:00
rest. Wschowianka we Wschowie
A. Lebiotkowski
Koło PZW Nr 182 Kaszczor


Koło PZW Nr 183 Leszno Miasto 18.02. godz. 10:00
Stacja Biznes pl. Metziga 1 w Lesznie
A. Lebiotkowski
Koło PZW Nr 184 Śmigiel

W.Kaczor
Koło PZW Nr 185 Wodnik Pawłowice


Koło PZW Nr 186 Fapom Leszno  11.02. godz. 10:00
Cela pod Różą ul. Więzienna 16
A. Lebiotkowski
Koło PZW Nr 187 Melatplast Leszno 


Koło PZW Nr 188 Błotnica 11.02. godz. 14:00
GCKiB w Przemęcie ul. Jagiellońska 16
A. Lebiotkowski
Koło PZW Nr 189 Albatros w Bojanowie 11.02. godz. 10:00
Remiza OSP

Koło PZW Nr 190 Perkoz Poniec 05.01. godz. 18:00
GCK ul. Szkolna 3
T. Franek
Koło PZW Nr 191 Kobylin 14.01. godz. 17:00
rest. Bajka w Kobylinie
W. Kaczor
Koło PZW Nr 192 Ciernik przy Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie 24.01. godz. 17:00
Radioteka ul. Sienkiewicza 30, Leszno
A. Lebiotkowski
Koło PZW Nr 193 LSM Leszno  24.02. godz. 16:00
ul. Machnikowskiego 16
A. Lebiotkowski
Koło PZW Nr 194 Krzywiń 14.01. godz. 10:00
rest Parkowa ul. Kościańska Krzywiń
W. Kaczor
Koło PZW Nr 196 Amos Leszno  23.02. godz. 17:00
Restauracji Olimp ul. Węgierska 2 w Lesznie

Koło PZW Nr 197 Zakład Karny Rawicz  15.12. godz. 17:00
bar Pod Kluczem w Rawiczu
T.Franek
Koło PZW Nr 198 Pogorzela 14.01. godz. 13:30
DK kawiarnia Mila w Pogorzeli
W. Kaczor
Koło PZW Nr 199 Balaton Miejska Górka 04.02. godz. 10:00
KS Sparta
T. Franek
Koło PZW Nr 200 Kaszalot Szlichtingowa 03.02. godz.10:00
ŚM Sclichtyngowa ul. Głogowwska 1
A. Lebiotkowski
Koło PZW Nr 201 Pępowo 03.12. godz. 15:00
Karczma ul. Chocieszewicka 4, Pępowo
- - -
Koło PZW Nr 202 Kościan Miasto 18.02. godz. 10:00
Uniwerset w Kościanie
W.  Kaczor
Koło PZW Nr 206 Gazomet Rawicz  02.02. godz. 16:00
Bar Pod Kluczem w Rawiczu

Koło PZW Nr 212 Rydzyna Miasto 27.01. godz. 18:30
ROK ul. Rynek 1 Rydzyna
A. Lebiotkowski
SSR Śrem, Gostyń, Kościan
12.01. godz. 18:00 UMiG Dolsk K. Dworczak
SSR Września, Środa Wlkp. 28.01. godz. 10:00 Biblioteka Orzechowo K. Dworczak

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.