Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Klasyfikacje

Klasy sportowe uzyskane przez Członków Okręgu Poznańskiego PZW za wyniki sportowe w 2017 r.

Klasyfikacje | 2018-04-16 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Klasa sportowa Mistrzowska Międzynarodowa do końca roku 2018

Lp. Imię i nazwisko Przynależność klubowa Podstawa nadania klasy
1 Karol Sapigórski Klub Castingsport Poznań 4 miejsce na Rzutowych Mistrzostwach Świata Seniorów w konkurencji odległość spinningowa jednorącz
2 Włodzimierz Targosz Klub Castingsport Poznań 4 miejsce na Rzutowych Mistrzostwach Świata Seniorów w konkurencji odległość multi oburącz

  Główny Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 09 stycznia 2018r. roku zatwierdził klasy sportowe na podstawie Uchwały Nr 15 ZG PZW z dnia 22.04.2006r. - Zasady i tryb nadawania klas sportowych w Polskim Związku Wędkarskim  

 

Klasa sportowa Mistrzowska Międzynarodowa do końca roku 2019

Lp. Imię i nazwisko Przynależność klubowa Podstawa nadania klasy
1 Daria Walendowska Klub Castingsport Poznan 2 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Juniorów w klasyfikacji drużynowej
2 Bartosz Stawiński Klub Castingsport Poznań 2 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Juniorów w klasyfikacji drużynowej
4 Piotr Sapigórski Klub Castingsport Poznań 5 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Seniorów w konkurencji odległość muchowa jednorącz
5 Tomasz Kościelniak Klub Castingsport Poznań 6 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Seniorów w konkurencji odległość muchowa jednorącz
6 Maciej Witczak Klub Castingsport Poznań 3 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Juniorów w konkurencji  spinning sprawnościowy

  Główny Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 09 stycznia 2018r. roku zatwierdził klasy sportowe na podstawie Uchwały Nr 15 ZG PZW z dnia 22.04.2006r. - Zasady i tryb nadawania klas sportowych w Polskim Związku Wędkarskim  

 

Klasa sportowa Mistrzowska

Lp. Imię i nazwisko Przynależność klubowa Podstawa nadania klasy
1 Bogusław Majewski Koło PZW 148 Poznań 1 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski Weteranów
2 Mirosław Nowak Klub Stornia Poznań 2 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z kutrów
3 Krzysztof Małecki Klub Spinningowo-Morski Konger Poznań 2 miejsce w Morskim GPx Polski w połowach z plaży
4 Jana Bronckova Klub Castingsport Poznań 2 miejsce w rzutowych Mistrzostwach Polski w pięcioboju

  Główny Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 09 stycznia 2018r. roku zatwierdził klasy sportowe na podstawie Uchwały Nr 15 ZG PZW z dnia 22.04.2006r. - Zasady i tryb nadawania klas sportowych w Polskim Związku Wędkarskim  

 

Klasa sportowa Pierwsza

Lp. Imię i nazwisko Przynależność klubowa Podstawa nadania klasy
1 Krzysztof Orłowski   7 miejsce w Spławikowych Mistrzostwa Polski
2 Janusz Kosiński Klub Stornia Poznań 9 miejsce w Morskim GPx Polski w połowach z łodzi
3 Izabela Weimann Klub Konger Poznań 7 miejsce w Morskich Mistrzostwa Polski w połowach z plaży
4 Jan Bubień Klub Konger Poznań 9 miejsce w Morskich Mistrzostwa Polski w połowach z plaży
5 Piotr Pietrzyk Klub Konger Poznań 10 miejsce w Morskich Mistrzostwa Polski w połowach z plaży
6 Dorota Targosz Klub Castingsport Poznań 7 miejsce w Rzutowym GPx Polski

  Główny Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 09 stycznia 2018r. roku zatwierdził klasy sportowe na podstawie Uchwały Nr 15 ZG PZW z dnia 22.04.2006r. - Zasady i tryb nadawania klas sportowych w Polskim Związku Wędkarskim

 

Klasa sportowa Druga

Lp. Imię i nazwisko Przynależność klubowa Podstawa nadania klasy
1 Mariola Łój Koło PZW Nr 17 Kostrzyn 13 miejsce w Spławikowych Mistrzostwa Polski Kobiet
2 Kamil Pochylski Klub Lorpio Wlkp. 14 miejsce w Spławikowym GPx Polski Młodzieży
3 Maciej Morchel Okręg PZW Poznań 11 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski Weteranów
4 Jędrzej Paprocki Klub Milo Swarzędz 12 miejsce w Spławikowym GPx Polski juniorów
5 Adam Bączkowski Klub Ice-Spin Szamotuły 11 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Polski Juniorów
6 Łukasz Waściński Klub Konger Poznań 12 miejsce w Morskim Grand Prix Polski w połowach z plaży

  Okręgowy Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 22.01 2018r. roku zatwierdził klasy sportowe na podstawie Uchwały ZG PZW Nr 16/XII/2017 r. - Zasady Organizacji Sportu Wędkarskiego  

 

Klasa sportowa Trzecia

Lp. Imię i nazwisko Przynależność klubowa Podstawa nadania klasy
1 Sebastian Wawrzyniak Klub Leszcz Poznań 22 miejsce w Gruntowych Mistrzostwach Polski
2 Adam Przytuła Klub Leszcz Poznań 26 miejsce w Spławikowym GPx Polski
3 Damian Poniatowski Klub Spin-Ice Szamotuły 29 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Polski
4 Adam Bukowiecki Klub Nurt Książ Wlkp. 13 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Polski juniorów
5 Jakub Bukowiecki Klub Nurt Książ Wlkp. 19 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Polski jubiorów
6 Jerzy Musiał Koło PZW Nr 42 Poznań 30 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z kutra
7 Dawid Furman Klub Konger Poznań 21 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z plaży
8 Przemysław Zalisz Klub Konger Poznań 24 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z plaży

  Okręgowy Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 22.01 2018r. roku zatwierdził klasy sportowe na podstawie Uchwały ZG PZW Nr 16/XII/2017 r. - Zasady Organizacji Sportu Wędkarskiego  

 

Wyróżnienia dla kadetów

Lp. Imię i nazwisko Przynależność klubowa Podstawa nadania klasy
1 Szymon Walendowski Klub Castingsport Poznań 1 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Polski w trójboju
2 Igor Piątek Koło PZW Nr 12 Gniezno 9 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski kadetów
3 Filip Kosicki Koło PZW Nr 27 Mosina 20 miejsce w Spławikowym GPx Polski kadetów

Okręgowy Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 22.01.2018r. roku zatwierdził wyróżnienia dla kadetów za wyniki w sporcie wędkarskim w 2017 r.

Zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego w kategorii kadetów nie przyznaje się klas sportowych.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.