Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Informacja o rozpoczęciu inwestycji dofinansowanej z funduszy Unii Europejskiej

Aktualności | 2019-02-01 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Wyposażenie ośrodka chowu i hodowli ryb Polskiego Związku Wędkarskiego w Dąbrówce Kościelnej w instalację fotowoltaiczną w celu jego pełnego zabezpieczenia energetycznego

arimr.png

 

Polski Związek Wędkarski Okręg w Poznaniu
informuje realizacji przedsięwzięcia

 

pn.: „Wyposażenie ośrodka chowu i hodowli ryb Polskiego Związku Wędkarskiego w Dąbrówce Kościelnej w instalację fotowoltaiczną w celu jego pełnego zabezpieczenia energetycznego”

 

Celem operacji jest montaż paneli fotowoltaicznych w ośrodku chowu i hodowli ryb Polskiego Związku Wedkarskiego Okręg w Poznaniu położonego w Dąbrówce Kościelnej. Celem operacji jest 100% zabezpieczenie obiektu w energię elektryczną pochodzącą z odnawialnych źródeł energii.

 

Planowane efekty operacji to modernizacji ośrodka wylęgarniczo-podchowowego w Dąbrówce Kościelnej w zakresie pokrycia w 100% zapotrzebowania energetycznego ośrodka poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii - montaż paneli fotowoltaicznych.

 

Wartość operacji wynosi 108.000,00 zł

 

Uzyskano dofinansowanie w kwocie 54.000,00 zł w ramach operacji zakresie działania 2.3 „Inwestycje produkcyjne w akwakulturę”, w zakresie poddziałania zwiększenie efektywności energetycznej i odnawialne źródła energii, o których mowa w art. 48 ust. 1 lit. k rozporządzenia nr 508/20141 - w ramach Priorytetu 2 - Wspieranie akwakultury zrównoważonej środowiskowo, zasobooszczędnej, innowacyjnej, konkurencyjnej i opartej na wiedzy, zawartego w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze” w tym współfinansowanie Unii Europejskiej w ramach EFMR wynosi 40.500,00 zł

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.