Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Kadra Okregu na rok 2019

Wyniki zawodów | 2019-01-08 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Kadry zatwierdzone Uchwałą Nr 85/18 Zarządu Okręgu PZW w Poznaniu z dnia 14 grudnia 2018 r. w sprawie powołania kadry Okręgu na 2019 rok

logo Okręgu

Dyscyplina spławikowa

Seniorzy:
1. Dariusz Starosta
2. Ariel Górny
3. Janusz Ostrowski
4. Jacek Ruszczyński
5. Tomasz Psiarski
6. Tomasz Gabiś
7. Arkadiusz Szymkowiak
8. Jacek Tórz
9. Piotr Lima
10. Jarosław Dwornik
11. Adam Przytuła
12. ...

Kobieta
1. Mariola Łój
2. Agnieszka Owczarczuk
3. Monika Leńczuk

Młodzież U-25
1. Maciej Maruszak
2. Kamil Pochylski
3. Jędrzej Paprocki

Junior U- 20
1. Jędrzej Paprocki
2. Mateusz Dopierała
3. Igor Piątek
4. Mikołaj Dudek
5. Jędrzej Skiba
6. Filip Kosicki
7. Mikołaj Jagodziński
8. Nikodem Tyma
9. Mikołaj Szefer
10. Kinga Telenga
11. Wiktor Zazula
12. Kamil Rajewicz

Kadet U - 15
1. Filip Ruszczyński
2. Krzysztof Marcinkowski
3. Kamil Haigelman
4. Filip Szalczyński
5. Oskar Piątek
6. Zuzanna Jagodzińska
7. Piotr Stępa
8. Mateusz Zalewski

 

Dyscyplina spinningowa

Senior
1. Piotr Sobisiak
2. Damian Poniatowski
3. Marcin Mularski
4. Piotr Machowicz
5. Łukasz Michalak
6. Arkadiusz Piątkowski
7. Sebastian Michurski
8. Bogdan Antkowiak
9. Jarosław Kołodziej
10. Piotr Gębala
11. Waldemar Bukowiecki
12. Paweł Boiński

Junior
1. Adam Bączkowski
2. Jakub Bukowiecki
3. Robert Nowak

 

Dyscyplina muchowa

Senior
1. Gerard Błaszczak
2. Jarosław Nowak
3. Marcin Zyffert

 

Dyscyplina morska w połowach z łodzi
1. Janusz Ciesielski
2. Filip Kamiński
3. Mirosław Nowak

 

Dyscyplina morska w połowach brzegowo-plażowych
1. Wiesław Sołtysik
2. Dawid Furman
3. Piotr Pietrzyk
4. Przemysław Zalisz
5. Aleksander Andrejczuk
6. Jan Bubień
7. Izabela Weimann
8. Robert Weimann
9. Jakub Sikora
10. Zdzisław Ludwikowski
11. Łukasz Waściński
12. Jerzy Musiał

 

Dyscyplina karpiowa
1. Paweł Krzemianowski
2. Artur Strauss
3. Krystian Borowiak
4. Marcin Prokop
5. Sebastian Jankowski
6. Mateusz Marecki

 

Dyscyplina rzutowa

Mężczyzn
1. Tomasz Kościelniak
2. Bartosz Stawiński
3. Maciej Witczak
4. Piotr Sapigórski
5. Karol Sapigórski

Kobiet
1. Daria Walendowska

Juniorów
1. Szymon Walendowski
2. Dawid Witczak

 

Dyscyplina gruntowa ( Fedder)
1. Jarosław Bryszak


Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.