Spotkanie Komendantów Powiatowych i Grup Terenowych SSR - komunikat

Aktualności | 2019-02-06 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

logo SSR

W dniu 23 lutego 2019 r. zorganizowane zostanie spotkanie dla Komendantów Powiatowych Społecznych Straży Rybackich i Komendantów Grup Terenowych SSR.

Spotkanie bedzie miało charakter szkoleniowo-informacyjny i odbedzie sie w sali konferencyjnej biura Zarządu Okręgu PZW w Poznaniu przy ul. Znanieckiego 9.

Ze względów  organizacyjnych (pojemność sali konf. do 30 osób) odbedzie sie ono w dwóch grupach. Pierwsza grupa na godzine 9:00, druga grupa na godz. 12:00.

Prosimy Komendantów SSR o telefoniczne zapisanie się na dana godzinę - tel. 61-8290-533. O wpisaniu na dana godzinę decyduje kolejność zapisów.

Obecność Komendantów Powiatowych i Terenowych Społecznych Straży Rybackich utworzonych przez Okręg PZW w Poznaniu jest obowiązkowa. W przybadku braku możliwości udziału Komendanta w wyznaczonym terminie prosimy o obecność jego zastępcy.

Przewidywana tematyka spotkania:

1. Nowe spojrzenie na SSR