Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Lista zgłoszonych teamów do Drużynowych Spinningowych Mistrzostw Okręgu w połowach z łodzi 2019

Aktualności | 2019-05-29 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Brak uiszczonej opłaty za dwie tury w terminie do 24 maja 2019 r. skutkowac będzie skreśleniem teamu z listy startowej !!!

 

 

Lp. Nazwa teamu Kapitan zawodnik
1 Szczupak Pobiedziska ANDRYCH  PIOTR ZDUŃCZYK  MAREK
2 WKS NURT 3 ANTKOWIAK  BOGDAN MENDEL  MARCEL
3 PNT Fishing III BEDER  ZDZISŁAW POPRAWSKI  MATEUSZ
4 GreenFish Team 1 BIAŁEK  ROBERT GOMOLCZYK  RAFAŁ
5 Odlewnik Śrem III BOIŃSKI  PAWEŁ GĘBALA  PIOTR
6 WKS NURT 5 BUKOWIECKI  WALDEMAR ANTONIEWICZ  SZYMON
7 Abu Garcia Team Poznań CHALAK  PAWEŁ ŚLOSARZ  ANDRZEJ
8 Rataje FILIPIAK  ROMAN TUCHOŁAK  ROBERT
9 D&A Fishing Suchy Las 3 GÓRNY  DAMIAN BĄCZKOWSKI  ADAM
10 P&I Fishing Suchy Las 11 HENZEL  PIOTR SZYMANIAK  IRENA
11 Lucky Tackle - Nowy Tomyśl HYJEK  MARCIN KACZMAREK  MICHAŁ
12 WKS NURT 2 JANASZAK  SŁAWOMIR LIS  EUGENIUSZ
13 Odlewnik Śrem IV JANKOWIAK  PIOTR PAZGART  MAREK
14 P&W Fishing Suchy Las 2 JUCHA  WOJCIECH TĘCZA  PAWEŁ
15 Green Fisch Team 2 KACZOROWSKI  PAWEŁ KNAUPE  RADOSŁAW
16 Okoń 2 - Komorniki KAMYCKI  EUGENIUSZ IDZIKOWSKI  WOJCIECH
17 PNT Fishing I KIEŻEL  PIOTR OLEJNICZAK  PZRTEMYSŁAW
18 M&W Fishing Suchy Las 4 KŁOSOWSKI  MACIEJ SZAMREJ  WOJCIECH
19 Pyry Poznań KOŁODZIEJ  JAROSŁAW FRĄCKOWIAK  GRZEGORZ
20 Wędkarskie ABC KOMINOWSKI  MACIEJ WOŹNIAK  TOMASZ
21 K&A Fishing Suchy Las 5 ŁĘSZCZAK  KRZYSZTOF OLEJNIK  ARKADIUSZ
22 Szkółka Wedkarsk  Buk MACIEJEWSKI  REMIGIUSZ JAROCH  SŁAWOMIR
23 Tomek&Rafał MACIOŁEK  TOMASZ STYRZYŻYŃSKI  RAFAŁ
24 PM  Kaźmierz Team MAJEWSKI  PAWEŁ PALACZ  MCHAŁ
25 Osieczna Team I MARSZAŁEK  TOMASZ STAWIŃSKI  PRZEMYSŁAW
26 Pasjonaci Świątniki MICHALAK  RADOSŁAW KNOPKIEWICZ  MIROSŁAW
27 Odlewnik Śrem I MICHURSKI  SEBASTIAN JANASIK  PRZEMYSŁAW
28 St.Croix Suchy Las 8 MIERKIEWICZ  RADOSŁAW SNUSZ  MAREK
29 Akwen Spinning Team MUCHA  PIOTR KURIANOWICZ  LECH
30 Pyrlandia MULARSKI  MARCIN MACHOWICZ  PIOTR
31 Barakuda III MUSIELAK  PIOTR JANKOWSKI  ŁUKASZ
32 Tedel - Pol  Team NATCZAK  SZYMON SZCZEPANIAK  KRZYSZTOF
33 Śrem Odlewnik V NOWADCZYŃSKI  MARIUSZ TOMCZAK  PAWEŁ
34 Team Rekord NOWAK  PAWEŁ GALEK  PAWEŁ
35 Śrem Miasto NOWAK  TOMASZ BURCZYŃSKI  ROMAN
36 D&M Fishing Suchy Las 7 NOWICKI  DOMINIK MICHALSKI  MAREK
37 Odlewnik Śrem II PELCZYŃSKI  GRZEGORZ RYBAK  TOMASZ
38 Team Goldfish Mosina PIĄTKOWSKI  ARKADIUSZ FRĄCKOWIAK  MARIUSZ
39 Team Metalplast - Leszno PIETRUSZEWSKI  MACIEJ ŁUKAWSKI  JERZY
40 Przynęta Suchy Las 1 PONIATOWSKI  DAMIAN MICHALAK  ŁUKASZ
41 WKS NURT 4 RATAJSKI  MATEUSZ STILLER  GRZEGORZ
42 Śródmieście Poznań RÓŻAŃSKI  TOMEK PRZYBYLSKI  SŁAWOMIR
43 Osieczna Team II SINIECKI  JANUSZ SINIECKI  TOMASZ
44 A.S. Team - Kaźmierz SŁOWIK  SŁAWOMIR JURGIELEWICZ  ARKADIUSZ
45 Sobtech Team SOBISIAK  PIOTR DUDZIŃSKI  ROBERT
46 Barakuda II STASZAK  ŁUKASZ MARSZAŁEK  MICHAŁ
47 Barakuda I  SZCZUDLAK  TOMASZ WARTECKI  MACIEJ
48 S&A Fishing Suchy Las 10 SZWAK  SŁAWOMIR JĘDRUCHNIEWICZ  ARTUR
49 AMW Złów i Wypuść WIESIOŁEK   MARCIN WIESIOŁEK  ADRIAN
50 River Fox Suchy Las 6 WOŹNIAK  ŁUKASZ BRYL  AGNIESZKA
51 MK Spinning
GONIGROSZEK MAREK
KRAKOWIAK KRZYSZTOF

 

(D.M.)

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.