Spławikowe Zawody Wędkarskie z Okazji Dnia Wędkarza - Puszczykowo 2019 - komunikat

Aktualności | 2019-06-12 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Okręgowym Kalendarzem Zawodów i Imprez i Zawodów Wędkarskich w dniu 23.06.2019 r. na rzece Warta w Puszczykowie, zostaną zorganizowane Towarzyskie Spławikowe Zawody Wędkarskie z okazji „DNIA WĘDKARZA 2019"

Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta Puszczykowo
Prezes Zarządu Okręgu PZW w Poznaniu

Organizatorzy:
- Biuro ZO PZW w Poznaniu
- Koło PZW Nr 41 Puszczykowo
- Koło PZW Nr 62 Leszcz Poznań

W zawodach mogą wziąć udział:
członkowie Okręgu PZW w Poznaniu z aktualnie opłaconymi składkami członkowskimi PZW na 2019 rok, posiadający ważne zezwolenie na amatorski połów ryb na rzece Warcie (posiadanie wniesionych składek zostanie sprawdzone wyrywkowo na odprawie)

Klasyfikacja w zawodach:
- Zawody będą przeprowadzone w klasyfikacji indywidualnej.
- Kategoria wiekowa „OPEN"
- Największa Ryba Zawodów.

Koszt udziału w zawodach:
Oplata startowa wynosi 20,00zł. od uczestnika, którą prosimy wpłacić na konto bankowe Okręgu Nr 63 1090 1476 0000 0001 2314 4829

Zgłoszenia przyjmuje Biuro ZO do dnia 17 czerwca 2019 r. wyłącznie pisemne na adres e-mail: spot@pzw.poznan.pl, biuro@pzw.poznan.pl

Limit miejsc jest ograniczony do 60 osób. Decyduje data i kolejność zgłoszenia..

HARMONOGRAM ZAWODÓW W ZAŁĄCZONYM KOMUNIKACIE