Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Młodzieżowe Spławikowe Zawody Wędkarskie, zaliczane do Grand Prix Okręgu, w kategorii U15 oraz U20 - lista startowa

Aktualności | 2019-06-27 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Uwaga. przypominamy, o wpłacie opłaty za trenera wynoszącej 60 zł za trzy tury.

 

LP Nazwisko  i  Imię U15 U20 Koło PZW
1 ANDRZEJCZAK  ADAM   X ŚREM  MIASTO
2 CHUDZIŃSKA  KINGA   X 191 KOBYLIN
3 DOPIERAŁA  MATEUSZ   X 137 BRODNICA
4 DUDEK  MIKOŁAJ   X ŚREM  MIASTO
5 HEIGELMAN  KAMIL X   130  ŚRODA  WLKP.
6 JAGODZIŃSKA  ZUZANNA X   177  CHEMIK  KOŚCIAN
7 JAGODZIŃSKI  MIKPOŁAJ X   177 CHEMIK  KOSCIAN
8 KAMIŃSKA  GABRIELA X   129 ODLEWNIK  ŚREM
9 KONOPACKI  KONRAD X   35  OSTRORÓG
10 KOSICKI  FILIP   X MOSINA  MIASTO
11 KRANC  DOMINIK   X 130 ŚRODA  WLKP
12 KWIATKOWSKI  MICHAŁ X   149 KAŹMIERZ
13 LEWANDOWSKI  BRAJAN X   OBORNIKI  MIASTO
14 MACIEJEWSKI  BARTOSZ   X 137 BRODNICA
15 MAMCARZ  KRYSTIAN X   149 KAŹMIERZ
16 MARCINKOWSKI KRZYSZTOF X   178 GOSTYŃ
17 NALEWSKI  KACPER X   192  CIERNIK  LESZNO
18 PAPROCKI  JĘDRZEJ   X 62 LESZCZ  POZNAŃ
19 PIĄTEK  IGOR   X POLANIA  GNIEZNO
20 PIĄTEK  OSKAR X   POLANIA  GNIEZNO
21 PAWLACZYK GRACJAN X   178 GOSTYŃ
22 PŁÓCIENNIK  MIKOŁAJ   X 30  GUĆ  NOWE  MIASTO
23 MOSTOWSKI WIKTOR X   129 ODLEWNIK  ŚREM
24 PUŚLECKA  NATALIA X   191  KOBYLIN
25 RAJEWICZ  KAMIL   X MOSINA  MIASTO
26 RUSZCZYŃSKI  FILIP X   WPPZ  LUBOŃ
27 SKRZYPIŃSKI  JAN X   137  BRODNICA
28 SOBCZAK MACIEJ X   127 ŚREM MIASTO
29 STACHOWSKA  MARTYNA X   199 Balaton Miejska Górka
30 STAWIŃSKI  BARTOSZ   X 129  ODLEWNIK  ŚREM
31 STĘPA  PIOTR X   129  ODLEWNIK  ŚREM
32 SZEFER MIKOŁAJ   X 178 GOSTYŃ
33 SZALCZYŃSKI  FILIP X   OBORNIKI  MIASTO
34 TELENGA  KINGA   X 149 KAŹMIERZ
35 TYMA  NIKODEM   X MOSINA  MIASTO
36 WEISS  SYMEON X   179 Osieczna
37 ZALEWSKI  MATEUSZ X   MOSINA  MIASTO
38 ZAZULA  WIKTOR   X PRZYNETA  SUCHY  LAS
  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX      

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.