Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

DZIEŃ WĘDKARZA 2020

Aktualności | 2020-06-19 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

ŻYCZENIA PREZESA ZARZĄDU OKRĘGU DLA WSZYSTKICH WĘDKARZY

Poznań, 19.06.2020r.

Szanowni Koledzy, Przyjaciele i Sympatycy wędkarstwa,

w związku ze zbliżającym się świętem Polskiego Wędkarstwa, czyli  "Dzień Wędkarza 2020", który w tym roku przypada w dniu 23 czerwca,  pragnę z tej okazji, w imieniu Zarządu Okręgu i swoim własnym, złożyć Wam  serdeczne gratulacje oraz życzenia samych sukcesów wędkarskich i złowienia wielu życiowych okazów.
Niestety, panująca pandemia koronawirusa covid 19  nie pozwala nam na organizację różnych uroczystości i imprez, uświetniających nasze święto, w związku z czym pewnie będziemy "świętować" w małych grupach, w gronie przyjaciół i znajomych przy okazji pobytu nad naszymi pięknymi wodami.

Koledzy, życzę Wam przede wszystkim dużo, dużo zdrowia bo w obecnej sytuacji jest ono najważniejsze.


Przy tej okazji, pragnę złożyć serdeczne podziękowania członkom Zarządów Kół a w szczególności SKARBNIKOM, którzy pomimo pandemii i trudności organizacyjnych, związanych z zaostrzeniem przepisów sanitarno epidemiologicznych, potrafili bardzo sprawnie tak zorganizować pracę, by sprzedaż znaków i zezwoleń nie ograniczała nam możliwości uprawiania wędkarstwa.

Koledzy, życzę Wam wielu niezapomnianych doznań w obcowaniu z piękną przyrodą oraz rezalizacji wszystkich życiowych pasji.
Do zobaczenia nad wodą.

Z wędkarskim pozdrowiemiem Czystym Wodom Cześć

Prezes Zarząu Okręgu
Jerzy Musiał


 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.