Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Organizacja zawodów wędkarskich - komunikat

Aktualności | 2020-10-16 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

KOMUNIKAT W SPRAWIE ORGANIZACJI ZAWODÓW WĘDKARSKICH
W STREFIE ŻÓŁTEJ I CZERWONEJ (COVID-19)


W związku z wejściem w życie 17.10.2020 r. nowych obostrzeń wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii; Zarząd Okręgu PZW w Poznaniu informuje:że w strefie żółtej Koła PZW obowiązuje:

- zakaz organizacji zawodów wędkarskich jeżeli ilość uczestniczących w nim osób (zawodników, organizatorów, osób towarzyszących i sędziów) jest większa niż 25 osób

- nakaz organizacji zawodów wędkarskich bez publiczności

- nakaz zakrywania nosa i ust - podczas zawodów wędkarskich wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo przyłbicy wówczas gdy znajdują się na terenie miejsc ogólnodostępnych np. parkingów, ścieżek rekreacyjnych i innych miejsc publicznych na których organizowane są zawody wędkarskie.

- nakaz stosowania sie do wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego i aktualnego Rozporządzenia Rady Ministróww strefie czerwonej Koła PZW obowiązuje: 

- całkowity zakaz organizacji zawodów wędkarskichZarządy Kół PZW spodziewające się większej ilości uczestników zawodów (w strefie zółtej) powinny w tej sytuacji rozważyć ich odwołanie. Nie można bowiem doprowadzić do sytuacji, że którykolwiek z członków Koła nie będzie miał możliwości wzięcia udziału w zawodach tylko dlatego, że zostanie przekroczona maksymalna dopuszczalna rozporządzeniem liczba uczestników zawodów.

 

W związku z powyższym informujemy, że zawody wędkarskie o Puchar Kapelana w Rogoźnie nie są organizowane przez Okręg PZW w Poznaniu.
 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.