Zbiornik Jeżewo - ścinka drzew

Aktualności | 2020-10-27 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 174 w Borku Wielkopolskim informuje, że od dnia 28.10.2020 r. do odwołania Nadleśnictwo Piaski - Leśnictwo Stawiszyn rozpoczyna prace leśne (ścinka i zrywka drzew), które prowadzone będą w obrębie zbiornika wodnego zalew Jeżewo.

Prace leśne są szczególnie niebezpieczne dla ludzi i zawsze należy zachować od nich odległość minimum dwóch wysokości otaczających nas drzew. W związku z powyższym mając na względzie bezpieczeństwo wędkarzy i turystów wprowadzono zakaz wjazdu na drogę prowadzącą do Strażnicy Wędkarskiej, parkowania i przebywania w rejonie prac leśnych(które obejmują rejon stanowisk wędkarskich usytuowanych po lewej stronie od Strażnicy - patrząc od wejścia z parkingu).
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

O odwołaniu zakazu poinformujemy odrębnym komunikatem.

Zarząd Koła 174 Borek Wlkp.