Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Nadanie klas sportowych uzyskanych w 2009r.

Aktualności | 2010-01-12 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

klasy sportowe

W dniu 11 stycznia 2010r. w Biurze Zarządu Okręgu w Poznaniu uroczyście nadano uzyskane w 2009r klasy sportowe oraz wręczono puchary dla zwycięzców zawodów cyklu Grand Prix Okręgu w dyscyplinach: morskiej, spinningowej, spławikowej (Liga Kół).

 

Uzyskane klasy sportowe na rok 2010.

 

W związku bardzo dobrymi wynikami sportowymi osiągniętymi przez zawodników Okręgu PZW w Poznaniu na arenie ogólnopolskiej, w różnych dyscyplinach wędkarskiego sportu kwalifikowanego niżej wymienieni uzyskali następujące klasy sportowe:

 


1) Mistrzowska - Piątkowski Arkadiusz - junior - spinningowa - II miejsce Spinningowe Mistrzostwa Polski 2009
2) Mistrzowska - Grzywocz Damian - senior - rzutowa - III miejsce- 2 bój multi Mistrzostwa Polski 2009

3) I klasa - Zalewska Ewa - kobieta - spławikowa - 6 miejsce Mistrzostwa Polski, 19 miejsce GPP
4) I klasa - Mróz Mariusz - senior - morska - 10 miejsce GPx Polski 2009 12 miejsce Mistrzostwa Polski

5) II klasa - Łój Mariola - kobieta - spławikowa - 18 miejsce klas. generalna GPP 2009
6) II klasa - Noworyta Mariusz - senior - spławikowa - 16 miejsce Mistrzostwa Polski
7) II klasa - Pływaczyk Piotr - junior - spławikowa - 16 miejsce klas. generalna GPP 2009
8) II klasa - Dzik Przemysław - junior - rzutowa - 9 miejsce- trójbój Mistrzostwa Polski 2009
9) II klasa - Kaszkowiak Filip - kadet - rzutowa - 8 miejsce -Trójbój -Mistrzostwa Polski 2009
10) II klasa - Potocki Jakub - kadet - rzutowa - 10 miejsce- trójbój -Mistrzostwa Polski 2009
11) II klasa - Pochylski Kamil - kadet - spławikowa - 9 miejsce Mistrzostwa Polski 2009
12) II klasa - Antkowiak Bogdan - senior - spinningowa - 18 miejsce Kl. Gen. GPP za 2009r.
13) II klasa - Ciesielski Janusz - senior - morska - 16 miejsce GPx Polski
14) II klasa - Kosiński Janusz - senior - morska - 11 miejsce GPx Polski

15) III klasa - Horemski Tomasz - senior - spławikowa - 30 miejsce Mistrzostwa Polski 2009
16) III klasa - Siwek Sobiesław - senior - morska - 28 miejsce Morskie Mistrzostwa Polski 2009
17) III klasa - Białkowski Tadeusz - senior - morska - 30 miejsce GPx Polski
18) III klasa - Nowak Waldemar - senior - morska - 21 miejsce GPx Polski

 


♦ Klasę Mistrzowską oraz I klasę Sportową nadaje GKS na wniosek Okręgowego Kapitanatu Sportowego.
♦ II i III Klasę Sportową nadaje Zarząd Okręgu.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.