Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Konkurs dla młodzieży w Kole Rakoniewice

Aktualności | 2010-02-04 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Zgaduj Zgadula Rakoniewice

W czasie ferii zimowych Polski Związek Wędkarski Koło Rakoniewice organizował konkurs wiedzy wędkarskiej i ekologicznej dla dzieci i młodzieży - ,,Zgaduj Zgadula". Uczestnicy zebrali się w Sali Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rakoniewicach. Przyszli adepci wędkarstwa bardzo poważnie potraktowali konkurs, gdyż można było zdać na kartę wędkarską. Na początku wszystkich uczestników konkursu powitał Prezes ds. Młodzieży Dariusz Wita.


Kolega Maciej Bronka prowadził pogadankę wprowadzając młodzież w tematykę wędkarstwa. Przedstawił i pokazał wędki, stojaki, podpórki, sygnalizatory a zarazem metody połowu ryb, wymiary ich oraz rodzaje zanęt i przynęt, które obecnie się stosuje w wędkarstwie.


Do konkursu przystąpiło trzynaścioro dzieci.
Najlepsi:
I miejsce egzekwio zajęli Elżbieta Kaczmarek i Kopacka Olga,
III miejsce Kubaczyk Marcin,
IV miejsce Szymkowiak Jakub,
V miejsce Wita Kacper.

Najmłodszym uczestnikiem był Krzysztof Kaczmarek lat 9, który był szósty, następne miejsca zajęli Kokot Agata, Przybyła Grzegorz, Kokot Tomasz, Bzyl Maciej, Rubinowski Dawid, Cieśla Piotr oraz Kotlarski Klaudiusz.


Młodzież otrzymała podczas konkursu napoje oraz słodycze. Nagrody ufundował kolega Andrzej Trejnerowicz - sklep wędkarski w Wolsztynie oraz Zarząd Koła Rakoniewic.


Na koniec podziękowano za udział w konkursie a zarazem zapraszając na praktyczne warsztaty wędkarskie nad wodę w marcu i kwietniu

Mirosław Kopacki

Koło PZW nr 116 Rakoniewice

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.