Składki

logo Okręgu

Komentarz do składek członkowskich okręgowych i opłat na rok 2013

Osoby nowowstępujące do PZW

Osoby, które po raz pierwszy wstępują do PZW oraz osoby, które po przerwaniu członkostwa ponownie wstępują do PZW wnoszą składkę roczną podstawową 135,00 zł. Nie dotyczy to członków uczestników, którzy korzystają z ulgi.
Członkostwo ustaje m.in. poprzez nie opłacenie składki rocznej w terminie do 30 kwietnia br., które Zarząd Koła uzna za nieusprawiedliwione.

Członkowie PZW Okręgu Poznańskiego

Członkowie PZW kontynuujący przynależność w Okręgu Poznańskim korzystają z obowiązujących w okręgu ulg w składce okręgowej na rok 2013. Dotyczy to również członków zmieniających przynależność i wstępujących do Okręgu Poznańskiego.

Członkowie PZW innych okręgów

Opłata roczna za wędkowanie na wodach ogólnodostępnych dla Członków PZW spoza okręgu poznańskiego wynosi 170,00 zł.
Opłatę ulgową w wysokości 85,00zł wnoszą członkowie okręgów, które udziela na zasadzie wzajemności takiej samej ulgi w opłacie dla członków Okręgu Poznańskiego. Nie dotyczy to Członków Okręgu Leszczyńskiego. (Wykaz okręgów, które udzieliły stosownych ulg, zostanie opublikowany na stronie Internetowej Okręgu i będzie sukcesywnie uzupełniany.)
Opłatę tą można wnieść tylko w Kołach posiadających kasy fiskalne, w Biurze Okręgu PZW w Poznaniu, ZRW PZW Poznań w Osiecznej, w wyznaczonych punktach sprzedaży lub poprzez E-zezwolenie.