Uzupełnienie do zezwolenia na amatorski połów ryb dla Członków Okręgu Poznańskiego na rok 2013 - j.Długie i j.Trzy Tonie

Aktualności | 2013-05-06 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Jezioro Długie gm Międzychód

W załączeniu znajduje się uzupełnie do zezwolenia na amatorski połów ryb na jeziorze Długie w gm. Międzychód i jeziorze Trzy Tonie w Gminie Miedzichowo.

Jezioro Długie udostępnione jest do wędkowania z brzegu dla członków PZW Okręgu Poznańskiego na podstawie podpisanego porozumienia z Okręgiem Gorzowskim.

Jezioro Trzy Tonie zostało wygrane w przetargu przez Okręg PZW w Poznaniu i jest wodą ogólnodostępną. Wędkowanie na jeziorze odbywa się zgodnie z RAPR PZW zarówno z brzegu jak i z łodzi.

Uzupełnienie do zezwolenia należy wydrukować i wpisać nr własciwego zezwolenia na amatorski połów ryb Okręgu PZW Poznań. Uzupełnieniebez posiadania przy sobie właściwego zezwolenia jest nieważne.