Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Klasyfikacje zobacz archiwum

Grand Prix Okręgu PZW w Poznaniu w dyscyplinie spinningowej 2016

Klasyfikacje | 2016-10-10 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W załaczeniu prezentujemy wyniki klasyfikacji GPx Okręgu w dyscyplinie spinningowej 2016 W zawodach zwyciężyli: klasyfikacja seniorów: 1. Marcel Mendel - WKS Nurt Książ Wlkp. 2. Bogdan Antkowiak - WKS Nurt Książ Wlkp. 3. Grzegorz Pelczyński - WKS Kotwica Kórnik 4. Grzegorz Frąckowiak - Koło PZW Nr 164 Rzemiosło Poznań 5. Marek Snusz - WKS Szczupak Rogalinek 6. Łukasz Kropacz - WKS Rekord Śrem klasyfikacja juniorów: 1. Piotr Smolibowski - WKS Szczupak Rogalinek 2. Adam Bukowiecki - WKS Nurt Książ Wlkp. 3. Jakub Bukowiecki - WKS Nurt Książ Wlkp. 4. Jan ...... więcej

Grand Prix Okręgu PZW w Poznaniu w dyscyplinie spławikowej 2016

Klasyfikacje | 2016-10-03 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W załączeniu wyniki klasyfikacji generalnej Grand Prix Okręgu w dyscyplinie spławikowej - edycja 2016. Klasyfikacja indywidualna: 1. Ostrowski Janusz - Koło PZW Nr 127 Śrem Miasto2. Szymczak Tomasz - Koło PZW Nr 86 Orlik Poznań3. Franek Tomasz - WKS Sensas Team Osieczna4. Psiarski Tomasz - Koło PZW Nr 23 WPPZ Luboń5. Lach Paweł - WKS Milo Swarzędz6. Gabiś Marcin - WKS Sensas Team Osieczna Klasyfikacja drużynowa: 1. WKS Sensas Team Osieczna 2. Koło PZW Nr 23 WPPZ Luboń 3. WKS Milo Swarzędz 4. Koło PZW Nr 27 Mosina Miasto 5. Koło PZW Nr 86 Orlik Poznań 6. Koło PZW Nr 132 ...... więcej

Grand Prix Młodzieży Okręgu PZW w Poznaniu 2016

Klasyfikacje | 2016-09-17 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Skrót wyników: Klasyfikacja Kadetów U141 Filip Kosicki - Koło PZW Nr 27 Mosina Miasto 2 Igor Piątek - Koło PZW Nr 11 Polania Gniezno3 Aleksander Kasprzak - Koło PZW Nr 32 Oborniki Miasto4 Adrian Skrzypczak - Koło PZW Nr 137 Brodnica5 Filip Michalak - Koło PZW Nr 21 Lubonianka Luboń6 Oskar Piątek - Koło PZW Nr 11 Polania Gniezno Klasyfikacja Juniorów U181 Jędrzej Paprocki - WKS Milo Swarzędz 2 Jakub Szymkowiak - Koło PZW Nr 116 Rakoniewice3 Mateusz Dopierała - Koło PZW Nr 127 Śrem Miasto4 Adam Andrzejczak - Koło PZW Nr 127 Śrem Miasto5 Bartosz ...... więcej

Grand Prix Okręgu PZW w Poznaniu w dyscyplinie spinningowej 2015

Klasyfikacje | 2015-10-29 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Grand Prix Okręgu w dyscyplinie spinningowej 2015: 1. Puchar Warty - 2 maja 2015 r. 2. Puchar Śremu - 19 września 2015 r. 3. Okoń Warty - 24 września 2015 r. 4. Szczupak Wraty - 24 października 2015 r. - Klasyfikacja generalna GPx... więcej

Grand Prix Okręgu PZW w Poznaniu w dyscyplinie spławikowej 2015

Klasyfikacje | 2015-10-05 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

1. Puchar Dolska - jezioro Cichowo, dnia 25.04.2015r. 2. Puchar Rokietnicy - zb. Radzyny Duże, dnia 24.05.2015r. 3. Puchar Mosiny - zb. Śrem A Gaj, dnia 21.06.2015r. 4. Puchar Pyry - rz. Warta, dnia 23.08.2015r. 5. Puchar Lubonia - rz. Warta, dnia 6.09.2015r. 6. Puchar Karasia - zb. Radzyny Małe, dnia 04.10.2015r. 7. Podsumowanie całego cyklu zawodów GPx Okręgu 2015... więcej

Grand Prix Młodzieży U14 i U16 Okręgu PZW w Poznaniu 2015

Klasyfikacje | 2015-09-21 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Wyniki zbiorcze klasyfikacji Grand Prix Młodzieży U14 i U16 Okręgu PZW w Poznaniu 2015 1. Zawody Witaj Wiosno - 18.04.2015r. port rzeczny, rz. Warta, Oborniki 2. Puchar Baranowa - 25.04.2015r. zbiornik Baranowo, Baranowo 3. Puchar Kostrzyna - 12.09.2015r. Cegielnia w Iwnie 4. Puchar Burmistrza Środy Wlkp. - 19.09.2015r. zalew Średzki ... więcej

Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich 2015

Klasyfikacje | 2015-05-14 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Ponieżej zamieszczamy wyniki klasyfikacji Okregowej Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich 2015. ... więcej

Grand Prix Kół Okręgu PZW w Poznaniu 2014

Klasyfikacje | 2014-10-22 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Klasyfikacja w zawodach spławikowych z cyklu Grand Prix Kół Okręgu PZW w Poznaniu za rok 2014. ... więcej

Grand Prix Młodzieży U14 i U16 Okręgu PZW w Poznaniu 2014

Klasyfikacje | 2014-09-27 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Poniżej zamieszczamy wyniki z poszczególnych zawodów zaliczanych do klasyfikacji Grand Prix Młodzieży U14 i U16 Okręgu PZW w Poznaniu 2014. I tura - cegielnia w Iwnie II tura - zalew Śrem Gaj III tura - zalew Średzki... więcej

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich 2014

Klasyfikacje | 2014-08-25 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Zawodnicy reprezentujący Okręg PZW w Poznaniu Zawody I - Gdańsk: Drużyna 1: Dawid Witczak, Bartosz Stawiński, Jakub Szymkowiak Drużyna 2: Szymon Walendowski, Daria Walendowska, Maciej Witczak https://plus.google.com/photos/108461733769204030695/albums/6028248447849023505" target="_blank - autorstwa R. Łysiaka Zawody II - Błonie: Drużyna 1: Dawid Witczak, Bartosz Stawiński, Jakub Szymkowiak Drużyna 2: Wiktoria Grzymkowska, Michał Sitkowiak, Maciej Witczak https://plus.google.com/photos/108461733769204030695/albums/6041219642399629761" target="_blank - autorstwa R. Łysiaka Zawody ...... więcej