Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Klasyfikacje zobacz archiwum

Grand Prix Młodzieży U15 i U20 Okręgu PZW w Poznaniu w dyscyplinie spławikowej 2019

Klasyfikacje | 2019-07-01 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniu 29 czerwca 2019 r. na stawie Dewszczownia w Iwnie rozegrane zostały towarzyskie zawody spławikowe dla młodzieży w kategorii do lat 15 i do lat 20 zaliczane do klasyfikacji Grand Prix Okręgu. W zawodach udział wzięło 17 zawodników w kategorii młodszej i 18 zawodników w kategorii starszej. Podczas trzygodzinnego wędkowania łowiono głownie drobnego leszcza i krąpia. Pojedynczym zawodnikom udało się złowił karasia srebrzystego lub większą wzdręgę czy okonia. W zawodach zwyciężyli: kategoria U15 1. Filip Ruszczyński - Koło PZW Nr 23 WPPZ Luboń 2. Jan ...... więcej

Klasy sportowe uzyskane przez Członków Okręgu Poznańskiego PZW za wyniki sportowe w 2018 r.

Klasyfikacje | 2019-02-28 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Klasa sportowa Mistrzowska Międzynarodowa do końca roku 2020 Lp. Imię i nazwisko Podstawa nadania klasy 1 Daria Walendowska 2 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Juniorów w klasyfikacji kobiet w konkurencji odległość spinningowa 2 Bartosz Stawiński 1 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Juniorów w klasyfikacji juniorów w konkurencji odległość muchowa 3 Karol Sapigórski 3 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Seniorów w klasyfikacji drużynowej w pięcioboju 4 Tomasz Kościelniak 3 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach ...... więcej

Grand Prix Okręgu PZW w Poznaniu w dyscyplinie spinningowej 2018

Klasyfikacje | 2018-10-08 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Klasyfikacja roczna Grand Prix Okręgu w dyscyplinie spinningowej - w załączeniu.... więcej

Grand Prix Okręgu w połowach morskich brzegowo-plażowych 2018

Klasyfikacje | 2018-10-01 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Zawody obejmowały 5 tur w tym trzy tury stanowiły Mistrzostwa Okregu. W zawodach zwyciężyli: 1. Koło PZW Nr 052 Energetyk Poznań - Piotr Pietrzyk2. Koło PZW Nr 052 Energetyk Poznań - Przemysław Zalisz3. Koło PZW Nr 091 Rataje Poznań - Jan Bubień4. Koło PZW Nr 091 Rataje Poznań - Wiesław Sołtysik5. Koło PZW Nr 042 UM Poznań - Zdzisław Ludwikowski6. Koło PZW Nr 091 Rataje Poznań - Łukasz Waściński... więcej

Klasy sportowe uzyskane przez Członków Okręgu Poznańskiego PZW za wyniki sportowe w 2017 r.

Klasyfikacje | 2018-04-16 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Klasa sportowa Mistrzowska Międzynarodowa do końca roku 2018 Lp. Imię i nazwisko Przynależność klubowa Podstawa nadania klasy 1 Karol Sapigórski Klub Castingsport Poznań 4 miejsce na Rzutowych Mistrzostwach Świata Seniorów w konkurencji odległość spinningowa jednorącz 2 Włodzimierz Targosz Klub Castingsport Poznań 4 miejsce na Rzutowych Mistrzostwach Świata Seniorów w konkurencji odległość multi oburącz Główny Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 09 stycznia 2018r. roku zatwierdził klasy sportowe na podstawie Uchwały ...... więcej

Grand Prix Młodzieży Okręgu PZW w Poznaniu w dyscyplinie rzutowej 2018

Klasyfikacje | 2018-04-11 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

http://www.poznan.pzw.org.pl/wiadomosci/164937/66/grand_prix_okregu_2018_w_dyscyplinie_rzutowej_u14_i_u18__puchar_" target="_self http://www.poznan.pzw.org.pl/wiadomosci/165750/66/grand_prix_okregu_2018_w_dyscyplinie_rzutowej_u14_i_u18__puchar_" target="_self http://www.poznan.pzw.org.pl/wiadomosci/167501/66/grand_prix_okregu_2018_w_dyscyplinie_rzutowej_u14_i_u18__puchar_" target="_self Klasyfikacja generalna w załączeniu... więcej

Grand Prix Okręgu PZW w Poznaniu w dyscyplinie spinningowej 2017

Klasyfikacje | 2017-11-13 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Grand Prix Okręgu PZW w Poznaniu w dyscyplinie spinningowej - edycja 2017 klasyfikacja seniorów: 1. Paweł Boiński - Klub Kotwica Kórnik2. Roman Bruczyński - Klub Rekord Śrem3. Sebastian Michurski - Klub Kotwica Kórnik4. Piotr Sobisiak - Klub Warta Spin5. Bogdan Antkowiak - Klub Nurt Książ Wlkp.6. Piotr Machowicz - Klub Szczupak Rogalinek klasyfikacja juniorów: 1. Adam Bukowiecki - Klub Nurt Książ Wlkp.2. Piotr Smolibowski - Klub Szczupak Rogalinek 3. Jakub Bukowiecki - Klub Nurt Książ Wlkp.... więcej

Grand Prix Okręgu PZW w Poznaniu w dyscyplinie spławikowej 2017

Klasyfikacje | 2017-10-02 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Grand Prix Okręgu PZW w Poznaniu 2017 w dyscyplinie spławikowej Klasyfikacja indywidualna1. Jacek Ruszczyński Koło PZW Nr 23 WPPZ Luboń2. Jarosław Dwornik Klub Sensas Team Osieczna3. Michalski Piotr Klub Milo Swarzędz4. Ostrowski Janusz Klub Leszcz Poznań5. Jagodziński Tomasz Koło PZW Nr 177 Chemik Kościan6. Gabiś Marcin Klub Sensas Team Osieczna Klasyfikacja drużynowa 1. Klub Sensas Team Osieczna 2. Koło PZW Nr 23 WPPZ Luboń 3. Koło PZW Nr 177 Chemik Kościan 4. Klub Milo Swarędz 5. Klub Leszcz Poznań6. Klub Colmic Poznań ... więcej

Grand Prix Okręgu PZW w Poznaniu w dyscyplinie spinningowej 2016

Klasyfikacje | 2016-10-10 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W załaczeniu prezentujemy wyniki klasyfikacji GPx Okręgu w dyscyplinie spinningowej 2016 W zawodach zwyciężyli: klasyfikacja seniorów: 1. Marcel Mendel - WKS Nurt Książ Wlkp. 2. Bogdan Antkowiak - WKS Nurt Książ Wlkp. 3. Grzegorz Pelczyński - WKS Kotwica Kórnik 4. Grzegorz Frąckowiak - Koło PZW Nr 164 Rzemiosło Poznań 5. Marek Snusz - WKS Szczupak Rogalinek 6. Łukasz Kropacz - WKS Rekord Śrem klasyfikacja juniorów: 1. Piotr Smolibowski - WKS Szczupak Rogalinek 2. Adam Bukowiecki - WKS Nurt Książ Wlkp. 3. Jakub Bukowiecki - WKS Nurt Książ Wlkp. 4. Jan ...... więcej