0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

Grand Prix Polski Puchar Kongera 2017

Wyniki zawodów | 2017-05-27 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W załączeniu prezentujemy wyniki po I turze Grand Prix Polski Puchar Kongera 2017.... więcej

Grand Prix Okręgu w dyscyplinie spławikowej - Puchar Rydzyny 2017

Wyniki zawodów | 2017-05-24 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniu 21 maja 2017 r. Klub Sensas Team Osieczna był organizatorem zawodów spławikowych z cyklu Grand Prix Okręgu Puchar Rydzyny 2017. Zawody zostały zorganizowane na zbiorniku Rydzyna. W zawodach zwyciężyli: klas. indywidualna: 1. Gierz Marek - Klub Sensas Team Osieczna2. Michalski Piotr - Klub Milo Swarzędz 3. Kowalczyk Janusz - Koło PZW Nr 127 Śrem Miasto 4. Baum Dawid - Klub Milo Swarzędz 5. Masternak Jacek - Koło PZW Nr 62 Karaś Poznań 6. Trajnerowicz Andrzej - Klub Colmic Poznań klas. drużynowa: 1. Klub Sensas Team Osieczna2. Klub Milo Swarzędz3. Koło PZW Nr ...... więcej

Zawody dla dzieci - uczniów Zespołu Szkół Specjalnych Nr 102 w Poznaniu

Wyniki zawodów | 2017-05-22 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniu 18 maja 2017 r. zorganizowane zostały zawody wędkarskie dla dzieci - wychowanków Zespołu SzkółSpecjalnych Nr 102 w Poznaniu. W zawodach udział wzięło 38 młodych adeptów wędkarstwa i blisko 20 opiekunów z ramienia Kół PZW Okręgu Poznańskiego, którym dziękujemy za pomoc i nadzór nad młodzieżą podczas wędkowania. Sponsorzy zawodów: Zarząd Główny PZW Zarząd Okręgu PZW w Poznaniu wraz z Okręgową Komisją ds. Młodzieży Firma Jaxon Andrzej Podeszwa Koło PZW Nr 031 Lubonianka Luboń Koło PZW Nr 051 Troć ...... więcej

Towarzyskie zawody spławikowe dla Prezesów Kół i Członków ZO PZW Poznań - 2017

W dniu 21 maja 2017 r. na jeziorze Karolewo Czarne odbyły się towarzyskie zawody wędkarskie dla Prezesów Kół i Członków Zarządu Okręgu PZW w Poznaniu. Do udziału w zawodach zgłosiło się 28 Prezesów Kół. Najlepsze wyniki zostały osięgnięte w kolejności na karpiach, płociach i ukleji. Złowienie kilku karpików dało zwycięstwo kol. Leszkowi Czarnyszewiczowi (Prezes Koła PZW Nr 51 Troć Poznań), tuż za nim na drugim miejscu łowiąc ponad 3 kg ładnych płoci na odległościówkę uplasował się kol. Łukasz Łożewicz (Prezes ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Kadetów U15 i Juniorów U20 - 2017

W dniach 29 kwietnia i 14 maja 2017 r. zorganizowano Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Poznań w kategorii kadetów i juniorów. Pierwsza tura rozegrana została na kanale Wojnowickim w Wojnowicach, a druga tura na zbiorniku Balaton w Miejskiej Górce. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia klasy krajowej kol. Sylwester Wilczyński. W zawodach zwyciężyli: w kategorii: U15 1. Koło PZW Nr 185 Wodnik Pawłowice KĄKOLEWSKI Kacper2. Koło PZW Nr 027 Mosina Miasto KOSICKI Filip3. Koło PZW Nr 178 Gostyń SZEFER Mikołaj4. Koło PZW Nr 030 Guć Nowe ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Weteranów 2017

Wyniki zawodów | 2017-05-08 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniu 7 maja 2017 r. na stawie Deszczownia w Iwnie rozegrane zostały zawody spławikowe weteranów wędkarstwa rangi Mistrzostw Okręgu. Zawody rozegrane zostały w dwóch kategoriach wiekowych: 55+ i 65+. Organizatorem zawodów na zlecenie Okregowego Kapitanatu Sportowego było Koło PZW Nr 62 Karaś Poznań. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia klasy krajowej kol. Grzegorz Rochowski. W zawodach zwyciężyli: klasyfikacja 55+ Mistrz Okręgu - Bogusław Majewski - Koło PZW Nr 148 Orfa Poznań I Wicemistrz Okręgu -Krzysztof Małecki - Koło PZW Nr ...... więcej

I Feederowe Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego 2017 - wyniki po I turze

Wyniki zawodów | 2017-04-24 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniu 23 kwietnia 2017 r. na zalewie Średzkim, Klub WWW. Leszcz. pl na zlecenie Okręgowego Kapitanatu Sportowego był organizatorem I tury Feederowych Mistrzostw Okręgu. W zawodach udział wzięło 9 dwuosobowych ekip reprezentujących Kluby wędkarskie Leszcz Poznań i Colmic Poznań oraz Koła wędkarskie Mosina Miasto i Tarnowo Podgórne. Zawody pod względem organizacyjnym przebiegły sprawnie. I turę wygrała ekipa z klubu WWW. Leszcz. pl w składzie Jarosław Bryszak i Dariusz Czubek, która uzyskała 6 pkt. sektorowych i 5805 pkt. za wagę ryb. Szczegółowe ...... więcej

Grand Prix Okręgu Młodzieży w sporcie rzutowym Puchar Burmistrza Śremu 2017

Wyniki zawodów | 2017-04-10 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniu 8 kwietnia 2017 r. w Śremie przeprowadzone zostały trzecie i ostatnie zawody młodzieżowe w wędkarstwie rzutowym z cyklu Grand Prix Okręgu. Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza Śremu. W zawodach zwyciężyli: w kategorii U14: 1. Witczak Dawid - Koło PZW Nr 129 Odlewnik Śrem2. Walendowski Szymon - Koło PZW Nr 128 Fala Śrem3. Kasprzak Aleksander - Koło PZW Nr 32 Oborniki-Miasto4. Grzymkowska Wiktoria - Koło PZW Nr 149 Kaźmierz5. Majewski Mateusz - Koło PZW Nr 149 Kaźmierz6. Lesk Dawid - Koło PZW Nr 191 Kobylin w kategorii U18: 1. Witczak Maciej - Koło PZW Nr ...... więcej

Grand Prix Okręgu Młodzieży w sporcie rzutowym Puchar Burmistrza Osiecznej 2017

Wyniki zawodów | 2017-03-28 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniu 18 marca 2017 r. w Osiecznej odbyły się zawody młodzieżowe w dyscyplinie wędkarstwa rzutowego z cyklu Grand Prix Okręgu Młodzieży. W zawodach udział wzięło 21 zawodników reprezentujących Koła Wędkarskie Okręgu Poznańskiego. Wsparcie przy organizacji zawodów udzieliło Koło PZW Nr 179 Osieczna, a patronat honorowy nad zawodami objął Burmistrz Osiecznej, który ufundował puchary dla zwycięzców. Wyniki zawodów: kategoria U14: 1. Kasprzak Aleksander - Koło PZW Nr 32 Oborniki 2. Grzymkowska Wiktoria - Koło PZW Nr 149 Kaźmierz 3. ...... więcej

Dzień Wędkarza 2017 - Zawody wędkarskie

Wyniki zawodów | 2017-03-22 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniu 19 marca 2017 r. na rzece Warcie w Puszczykowie, zgodnie z kalendarzem imprez i zawodów okręgowych, Koła PZW Nr 41 Puszczykowo i Nr 62 Karaś Poznań zorganizowały towarzyskie zawody spławikowe z okazji Dnia Wędkarza. Patronat nad zawodami objęli: Burmistrz Puszczykowa, Ks. Kapelan Waldemar Kasprzak i Prezes ZO PZW Poznań. W zawodach udział wzięło 57 zawodników. Bardzo duże zainteresowanie zawodami spowodowało, że lista startowa została zapełniona w ciągu 2 tygodni od ukazania się komunikatu o zawodach. Niestety z przyczyn technicznych nie można było ...... więcej