0

Wyniki zawodów - archiwum zobacz aktualne

Spławikowe Mistrzostwa Polski Kobiet

Wyniki zawodów | 2014-07-21 | Publikujący: Okręg PZW w Legnicy

W dniach 19 i 20 lipca 2014 r. na zbiorniku Balatonw Miejskiej Górce rozegrano Spławikowe Mistrzostwa Polski Kobiet. Organizatorem Mistrzostw był Okręg PZW w Lesznie. W Mistrzostwach wystartowały 44 zawodniczki. Zawody rozgrane zostały w trzech sektorach i w dwóch turach. Sędzią Głównym Mistrzostw był Kol Jozef Jeziorski. W I turze najlepszą zawodniczką była Joanna Drgas z Okręgu PZW Opole, która łowiąc w sektorze C 3 980 g ryb zdobyła 1 punkt sektorowy. W II turze najlepsza była Agnieszka Balcerekz Okręgu PZW Bydgoszcz, która łowiąc 3 865 ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Wyniki zawodów | 2014-07-15 | Publikujący: Okręg PZW w Legnicy

W dniach 12 i 13 lipca 2014 r. na zalewie w Szymanowicach k/Klimontowa rozegrano Spławikowe Mistrzostwa Polski Seniorów. Organizatorem Mistrzostw był Okręg PZW w Tarnobrzegu. W Mistrzostwach wystartowało 90 zawodników. Zawody rozgrywane były w pięciu sektorach. Z naszego Okręgu startował Mistrz w tej kategorii Kol. Grzegorz Ferenc z Koła PZW ZG "Rudna". W I turze Kol. Grzegorz Ferenc, łowiąc 5 395 g ryb w sektorze A zdobył 6 punktw sektorowych i zajął 30 miejsce. W II turze, łowiąc w sektorze E 1 320 g ryb zdobył 18 punktów sektorowych i zajął 88 ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Polski Juniorów

Wyniki zawodów | 2014-07-07 | Publikujący: Okręg PZW w Legnicy

W dniach 4-6 lipca 2014 r. na zbiorniku Kluczbork w Kluczborku rozegrane zostały Spławikowe Mistrzostwa Polski Juniorów. Organizatorem zawodów był Okręg PZW w Opolu. W kategorii juniorów o mistrzowski tytuł walczyło 51 zawodników. Po raz pierwszy zawody w tej kategorii rozgrywane były w trzech turach. Z naszego Okręgu startował Mistrz w tej kategorii Kol. Paweł Grunt z Koła PZW Ścinawa, ubiegłoroczny II Wicemistrz Polski w kategorii juniorów. Paweł w I i III turze wygrał swój sektor, natomiast w II turze był 6. Ostatecznie łowiąc w ...... więcej